środa, 9 września 2015

Podsumowanie sierpnia 2015

Choć wstępów do podsumowań już od dawna nie piszę, to teraz chciałabym się wytłumaczyć, bo ani podsumowanie ani zapowiedzi nie zostały opublikowane tak jak zawsze. Pierwszy września to dla mnie szczególny dzień, dlatego postanowiłam dodać coś zupełnie innego, coś od siebie, coś od serca, a takim postem jest właśnie – 18 lat minęło jak jeden dzień. Cieszę się, że to zrobiłam, bo trzy akapity były moją przemową na mojej imprezie osiemnastkowej. To właśnie z powodu przyjęcia, jak i z powodu szkoły przez ostatni czas była taka cisza na blogu, jak i na większości portali, gdzie jestem, choć na Snapchata zaglądam i umieszczam coś na nim znacznie częściej niż na innych kanałach. Mam nadzieję, że wybaczycie mi moją nieobecność i nadal będziecie z chęcią zaglądać na bloga. Już niedługo kolejne posty i... może jakieś zmiany? Zobaczymy. :)


Liczba książek przeczytanych: 1
„Ukryta brama” – Eva Völler

Co dziwne w drugim wakacyjnym miesiącu przeczytałam tylko jedną książkę. Chociaż można do tego dodać również jakieś 400 stron Mistrza i Małgorzaty, którego finalnie nie skończyłam w sierpniu. Trochę brak czasu, trochę zajmuje mi czytanie Bułhakowa, no ale... nie rozpaczam, bo nie warto. Mam nadzieję, że już we wrześniu będzie lepiej. :)

Liczba stron: 448, czyli wychodzi około 14 stron dziennie, ale w rzeczywistości było ich znacznie więcej, bo Mistrz i Małgorzata :)

Najlepsza pozycja: -

Największe rozczarowanie: -

Liczba opublikowanych recenzji: 3

Liczba książek zdobytych: 3„Źródło” – J.D. Horn   (Feeria)
„Wybrana o zmierzchu” – C.C. Hunter  (Feeria)
„Wyspa potępionych” – Melissa de la Cruz  (Egmont)

W tym miesiącu nie nastawiałam się na wiele nowych książek w mojej biblioteczce. Wszystkie wyżej pokazane są egzemplarzami recenzenckimi i na pewno w najbliższym czasie pokażą się ich recenzje, kiedy wreszcie wszystko ogarnę i poukładam po tym szaleńczym tygodniu. :)


Informacje:
1. Pierwsza, jedyna i najważniejsza informacja jest taka, że w tym miesiącu, po raz kolejny moja recenzja została umieszczona się na okładce książki! Nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę! Wspomniany fragment Zabranej o zmierzchu C.C. Hunter pojawił się na Wybranej o zmroku.Wyzwania:
Wielka Brytania & Hiszpania – 1 (2)
Czytam Fantastykę –  1 (5)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...