sobota, 1 sierpnia 2015

Podsumowanie lipca 2015

Liczba książek przeczytanych: 4
„Co, jeśli...” – Rebecca Donovan
„Duch z Niewiadomic” – Katarzyna Majgier
„Ród” – J.D. Horn
„Jak robić doskonałe zdjęcia. Ludzie”

Wynik od maja stabilny, 4 książki na miesiąc + niezliczona liczba blogowych wpisów. W sierpniu i pewnie też we wrześniu, będą wiodły prym te o fotografii (w końcu trzeba zrobić pożytek z nowego i lepszego sprzętu i zabrać się porządnie za swoją drugą pasję). Dzięki aplikacji Pocket jest możliwe nadrabianie wszystkich postów (choć, to rzecz przy okazji zgubna, bo mam ich tak dużo, że... nie wiem, kiedy to wreszcie przeczytam). Jeśli jesteście ciekawi, może wreszcie pokuszę się o zrobienie jakiegoś zestawienia moich ulubionych aplikacji na telefon. Co do książek i recenzji... Cóż tygodniowy urlop w Anglii na pewno nie sprzyjał czytaniu, bo książki, którą ze sobą zabrałam w ogóle nie ruszyłam (dobrze, że nie wzięłam więcej, tak jak miałam w planach). Mogę pocieszyć jedynie, że wszystkie tytuły oprócz  tego ostatniego są już zrecenzowane, przejdą jeszcze korektę i będą gotowe na bloga. W sierpniu raczej nikt nie będzie narzekał na nudę. Z Jak robić doskonałe zdjęcia mam problem, bo jest to zupełnie inna „literatura” i nie wiem czy w ogóle będę na jej temat coś pisać. Jeśli jednak jesteście ciekawi mojego zdania, dajcie znać. :)

Liczba stron: 1134, co daje około 37 stron dziennie

Najlepsza pozycja: Wszystkie były dobre, chyba nie ma zdecydowanie najlepszej :)

Największe rozczarowanie: brak

Liczba opublikowanych recenzji: 2

Liczba książek zdobytych: 4„Pierwszych piętnaście żywotów Harry'ego Augusta” – Claire North
„Wypowiedz jej imię” - James Dawson (G.W. Foksal)
„Mara Dyer. Zemsta” – Michelle Hodkin (G.W. Foksal)
„Hobbit” – J.R.R. Tolkien


Jak widać w Anglii z kupionymi książkami nie zaszalałam. Dla siebie kupiłam tym razem tylko jeden tytuł, ale nie widziałam nic innego w atrakcyjnej cenie. Z tegorocznego urlopu przywiozłam tylko Hobbita, którego chciałam mieć na półce w wersji polskiej, ale oryginał trafił mi się w fajnej cenie jednego funta i w bardzo dobrym stanie. Pierwszych piętnaście żywotów Harry'ego Augusta wygrałam w konkursie na kanale Olgi – Wielki Buk zaprasza, masa recenzji interesujących książek i wiele ciekawych konkursów. Nawet nie jesteście w stanie wyobrazić sobie mojej radości, gdy dowiedziałam się, że jednak wygrałam tytuł, który chciałam mieć od samego początku. Zemsta i Wypowiedz jej imię są od G.W. Foksal i pewnie niedługo się za nie zabiorę, tym bardziej, że to już ostatni tom trylogii o Marze Dyer.


Informacje:
1. Na Instagramie jest już Was ponad 600! Bardzo dziękuję za wszystkie obserwacje, komentarze i serduszka i cóż... mam nadzieję, że będzie Was, jak i tego wszystkiego jeszcze więcej. :DWyzwania:
Wielka Brytania & Hiszpania – 0 (2)
Czytam Fantastykę –  1 (4)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...