czwartek, 2 lipca 2015

Podsumowanie czerwca 2015

Ilość książek przeczytanych: 4
„Wszechświaty. Pamięć” – Leonardo Patrignani (recenzja)
„Pułapka uczuć” – Colleen Hoover
„Nieprzekraczalna granica” – Colleen Hoover
„Cena naszych pragnień” – Domonika Smoleń

Tak naprawdę to wakacje przyczyniły się do tego, że w tym miesiącu przeczytałam cztery książki, a nie dwie. Nie ma co ukrywać, że mogłam poświęcić się zupełnie lekturze i nie martwić się niczym innym, choć i same historie na to pozwalały, bo jak się wciągnęłam to każdą z nich przeczytałam prawie w jeden dzień albo dwa. Jestem bardzo zadowolona, bo wreszcie zapoznałam się z Hoover, o której cały czas głośno, jeśli ktoś lubi i interesuje się powieściami new adult. Cena naszych pragnień będzie wydana dopiero we wrześniu przez wydawnictwo Lucky. Jej zapowiedź na pewno znajdzie się w blogowym cyklu do tego przeznaczonym. A recenzja? Tego jeszcze nie wiem, ale albo to będzie w jeszcze w lipcu albo tuż przed samą premierą. :)


Ilość stron: 1056, co daje dziennie około 35 stron

Najlepsza pozycja: Pułapka uczuć

Największe rozczarowanie: brak

Ilość opublikowanych recenzji: 3
~ książki: 2
Wyżej wymieniona i Biorąc oddech
~ filmy:


Ilość książek zdobytych: 3„W rajskiej dolinie wśród zielska” – Jacek Hugo-Bader
„Ród. Wiedźmy z Savannah” – J.D. Horn (Feeria)
„Co jeśli” – Rebecca Donovan (Feeria)
„Mistrz i Małgorzata” – Michaił Bułhakow

W tym miesiącu także lepiej z książkami, które do mnie przybyły, choć nadal jest ich mało, z czego nawet się cieszę (bo w lipcu może będzie więcej). W rajskiej dolinie wśród zielska jest owocem spotkania autorskiego z Jackiem Hugo-Baderem. Zawsze lubię mieć coś od autora na jego książce, więc kupiłam (i to nawet też w niższej cenie!). Myślałam, że dotrze do mnie jeszcze Pierwszych piętnaście żywotów Harrego Augusta, którą wygrałam u Olgi na kanale, ale niestety jeszcze czekam. Mistrz i Małgorzata wypożyczona z biblioteki, bo jest moją pierwszą lekturą w nowym roku szkolnym. :)

Informacje:
1. Na Tumblrze stuknęło już 1000 obserwatorów, za co naprawdę bardzo dziękuję! :)

Wyzwania:

Statystki:
Wielka Brytania & Hiszpania – 1 (1)
Czytam Fantastykę –  1 (3)


Recenzje będą pojawiać się w miarę możliwości. Większość z nich jest już napisanych, więc muszę je tylko sprawdzić i przygotować na bloga. Lipiec będzie dla mnie bardzo intensywnym miesiącem, ponieważ prawie w ogóle nie będzie mnie w domu. Dzisiaj jadę i wracam jutro, w sobotę jednodniowy wypad nad morze, a we wtorek rano już wylot do Anglii, na około tydzień. Wracam i znowu jadę nad morze, tym razem na dłużej, bo również na 6 dni. W UK będę mieć dostęp do Internetu, a jeśli nawet Snapchat pozwoli (będę się starała go jakoś ułaskawić), to znajdziecie coś z podróży (nick: thepepetka), więc jak najbardziej zapraszam. A nad morzem? Nie wiem, na pewno w komórce, więc tutaj coś na pewno będzie, ale czy na blogu? To się zobaczy. Może coś zaplanuję. :)


Życzę Wam udanych i gorących wakacji! Pochwalcie się, gdzie je spędzacie i jakie książki będą Wam towarzyszyły? :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...