czwartek, 18 września 2014

Zapowiedź: Powód by oddychać - Rebecca DonovanAutor: Rebecca Donovan
Tytuł: Powód by oddychać
Seria: Oddechy #1
Oryginalny tytuł: Reason to Breathe
Wydawnictwo: Feeria
Data wydania: 24.09.2014
Stron: 496Pierwsza z trzech części chwytającej za serce i pełnej trudnych emocji serii dla dziewcząt pt. Oddechy.


Gdy Emma wraca do miejsca, które nazywa domem, bo nie ma żadnego innego, o którym mogłaby tak myśleć, nigdy nie wie, co ją tam spotka. Tylko wyzwiska? A może bolesne uderzenia? Ile kolejnych ran i siniaków będzie musiała skrywać pod długimi rękawami?
Dlatego Emma nie ma przyjaciół i robi wszystko, by mieć jak najlepsze wyniki w nauce – marzy o dniu, w którym będzie mogła wyrwać się z tego piekła.
Tylko jedna osoba zna jej tajemnicę. Ale jest jeszcze ktoś, kto bardzo pragnie się do niej zbliżyć. Emma jednak za wszelką cenę chce tego uniknąć. Chociaż to rozrywa jej serce na kawałeczki.
Poruszająca historia o próbie normalnego życia za wszelką cenę… i o miłości, która pozwala w końcu zaczerpnąć powietrza.


„Nikt nie chciał się specjalnie ze mną zadawać, więc trzymałam się z boku. Tak miało być bezpieczniej i łatwiej. Jak do tego doszło, że Evan Matthews z dnia na dzień wywrócił mój stabilny świat?”


I jak Wam się podoba? Jesteście zainteresowani? A może macie już ją za sobą w oryginale? Muszę przyznać, że już nie mogę się doczekać, bo jestem jej strasznie ciekawa. W najbliższym czasie będziecie mogli również przeczytać moją recenzję tej książki.  :)

7 komentarzy:

 1. Dziewczynką już od dawna nie jestem. Niemniej bardzo mnie ciekawi co też czyta dzisiaj młodzież, więc ja również przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jestem nią bardzo bardzo zainteresowana! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O tak, zdecydowanie czekam odkąd tylko dowiedziałam się o premierze ;)

  namalowac-swiat-slowami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już mam i czytam,książka bardzo ciekawa,smutna,opowiadająca o trudnym dorastaniu.Juz nie moge doczekać się kolejnej części.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...