piątek, 6 grudnia 2013

I Ty możesz zostać Mikołajem + mały „stosik” :)

Co ja będę owijać w bawełnę. Wszystkiego najlepszego z okazji Mikołajek. Wesołego i bogatego Gwiazdora oraz cierpliwości do teraźniejszej pogody i co najważniejsze zdrowia i spełnienia marzeń. :)

A że mój był dzisiaj w wyjątkowo dobrym humorze, zawitał do mnie z dwoma przesyłkami. No cóż Wielkiej Brytanii nigdy za wiele. :D Piękna świąteczna kartka prosto z Anglii od cioci i wujka z niesamowitym wyczuciem czasu ^^
English Matters 42/2013 (Colorful Media)
English Matters 43/2013 (Colorful Media)
Startup Magazine 10/2013 (Colorful Media)
English Matters. Movies – Wydanie specjalne 6/2013 (Colorful Media)
English Matters. Customs & Traditions of Great Britain– Wydanie specjalne 8/2013 (Colorful Media)
English Matters. UK inside - Wydanie specjalnie (Colorful Media)


Ale ja o tym i jednocześnie nie o tym. A dokładniej chciałabym przybliżyć Wam jedną akcję korzystając właśnie z dzisiejszych Mikołajek, jak i z tego, że rozpoczęła się ona wczoraj o godzinie 10:00. Jaką akcję dokładnie mam na myśli?To akcja, która organizowana jest już od kilku lat, najpierw w czerwcu 2010 przez serwis Szerlok, a z moich obliczeń – po przeczytaniu wpisu na blogu Tablicy – wynika, że jest to już ogólnie piąta edycja, a trzecia po zmianie nazwy na teraźniejszą. Jaki jest jej cel? A jest on dosyć prosty. W każdej edycji serwis pomaga sześćdziesięciu psom z dwóch schronisk, czyli trzydziestu z każdego, a co mamy do tego my? A to, że to właśnie dzięki nam psiaki dostają karmę. W jaki sposób? Na pewno prosty i bezpłatny, bo kliknięciem na odpowiedniej stronie. Każdy psiak ma swój profil, gdzie możemy zapoznać się z jego zdjęciem, informacjami o nim, jak i krótkim opisem. Jeśli zdecydujemy się nakarmić właśnie jego, nie pozostaje nam nic innego, jak kliknąć na kostkę. I Voilà, pies nakarmiony! Ja uczestniczę w tym przedsięwzięciu już od dwóch lat i namawiam do tego wszystkich znajomych. Będę wdzięczna, jeżeli Wy również przyłączycie się do Nakarm psa z Tablicą i namówicie do tego swoich bliskich. To tylko tyle i aż tyle. :)

Dla zapominalskich baner akcji znajduje się na dole bloga nad wszystkimi gadżetami. Klikając na niego od razu przeniesie Was na jej główną stronę. :)


Uczestniczycie w tej akcji? Co sądzicie o tego typu przedsięwzięciach? Znacie jakieś inne? Jeśli tak, możecie podzielić się linkami w komentarzu. :) 

5 komentarzy:

 1. Ja swego czasu wchodziłam na poomoc.pl i klikałam :) Muszę przyznać, że ostatnio to zaniedbałam, pora nadrobić zaległości
  Pozdrawiam :)
  izkalysa

  OdpowiedzUsuń
 2. Często korzystam z tego portalu, bo można tam znaleźć tanio książki;) ale nie wiedziałam o tej akcji. Chętnie przyłączę się do karmienia psiaków:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam te magazyny, więc miło popatrzeć! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Klikajmy codziennie i porozsylajmy linka do znajomych!! :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...