wtorek, 30 lipca 2013

Premiera: Tajemnice Gwen Frost - Jennifer Estep

Tytuł: Tajemnice Gwen Frost
Ilość stron: 328
Oprawa: miękka + skrzydełka
Autor: Jennifer Estep
Tłumaczenie: Anna Rojkowska
ISBN: 978-83-63579-30-2
Format: 140 x 205
Data wydania: 30.07.2013
W Akademii Mitu wszyscy znają Gwen Frost jako Cygankę, która dzięki psychometrii jest w wstanie znaleźć zgubę i która chodzi z Loganem Quinnem, najbardziej atrakcyjnym chłopakiem w szkole. Gorąco pragną ją zabić żniwiarze chaosu. Zamordowali jej mamę i uwzięli się także na nią. Okazuje się, że pożądają sztyletu z Helheimu, który ukryła matka Gwen tuż przed śmiercią. Artefakt obdarzony jest wielką mocą i żniwiarzom wydaje się, że dziewczyna wie gdzie go szukać – tymczasem to nieprawda. Magia Cyganki jest zbyt słaba, aby to ustalić. Jedno jest pewne: żniwiarze jej nie darują. Czeka ją walka na śmierć i życie.

~~~~
Serią jestem niezwykle zainteresowana, bo są to jak najbardziej moje „klimaty”. Jak na razie przede mną pierwsza część, więc niestety nic o niej powiedzieć nie mogę, ale jak na razie czytałam o niej same pochlebne recenzje, więc tym bardziej chcę po nią sięgnąć. A jak jest z Wami? Czytaliście już poprzednie tomy czy tak jak ja nie mieliście jeszcze okazji poznać historii Gwen Frost? :)

3 komentarze:

 1. Czytałam poprzednie dwa tomy i chociaż nie jest to lektura najwyższych lotów, to można przyjemnie spędzić z nią czas. :) Nie ukrywam, że mnie drażniła główna bohaterka i jej wybranek, ale bardzo chcę poznać zakończenie trylogii. :)
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jeszcze nie czytałam żadnej części, ale chętnie bym to nadrobiła. Myślę, że seria może stać się jedną z moich ulubionych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę zapoznać się koniecznie z pierwszą częścią!:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...