sobota, 20 października 2012

Z ostatniej chwili!


Zaglądam sobie, co jakiś czas na bloggera, żeby zobaczyć czy czasami, żaden z obserwowanych przeze mnie blogerów nie dodał notki na swojego bloga, a tutaj proszę, co za niespodzianka. Nie spodziewałam się, że ten moment nadejdzie tak szybko. Dla innych może to śmieszne, dla innych nie, ale ja się z tego bardzo cieszę. A o co dokładnie chodzi? A o to, że licznik odwiedzin przekroczył już 10.000! Tak, tak. Niby statystki nie są ważne, ale jednak pokazują liczbę odwiedzin, a jak już wspominałam, nie spodziewałam się, że tak licznie będziecie mnie odwiedzać. Nie spodziewałam się, że w 9 miesięcy i 17 dni, przybędzie aż 144 obserwatorów i licznik odwiedzin skoczy (aż!) do ponad 10 tys. Dziękuję stałym obserwatorom, jak i podczytującym. :)

A w nagrodę zdradzę wam, że w następnym tygodniu może na Zaczytanej w swoim świecie zagości stosik, który chciałam już dodać od dawna. :D Zapowiedzi już od początku miesiąca „się robią”, tak samo jak podsumowanie dwóch miesięcy. A następna recenzja? Nie wiem, możliwe, że będą to „Kamienie na szaniec”, ale nie mogę wam tego obiecać, bo nie wiem czy zdobędę się na recenzję takiej książki. Pożyjemy, poczytamy, zobaczymy czy napiszemy, tak, więc w skrócie wszystko wyjdzie w praniu. :)

A że notka jest taka, a nie inna to zapytam jeszcze, co u was? Jak minęły wam te (prawie) dwa miesiące, a dla studentów jeden miesiąc nauki? Jak mają się trzecio gimnazjaliści przed testami próbnymi? Ja szczerze powiedziawszy denerwuję się i się nie denerwuję. Najbardziej chyba obawiam się języka obcego, bo polski w tamtym roku poszedł mi dobrze, WOS też, gorzej z historią i matmą. A przyrodniczych nie wliczam, bo „niestety” nie pisałam. Mam nadzieję, że pójdzie dobrze. Jak na razie zmagam się z bólem całej prawej strony tułowia i ramienia, więc martwię się bardziej tym, aniżeli testami. Cały dzień leżę czytam i oglądam telewizję. Wkręciłam się dzisiaj w „Więcej niż magia”, który jest emitowany na Discovery Channel. Akurat miałam szczęście, że trafiłam na maraton, więc spędziłam przy tym programie dobre kilka godzin, ale był niesamowicie wciągający, a tym bardziej, że bohater – Dynamo jest z Anglii. Ten niespełna trzydziestolatek robi niesamowite rzeczy, po obejrzeniu kilku odcinków pomyślałam, że chciałabym spotkać go i zobaczyć na własne oczy jego kilka sztuczek. Tutaj możecie zobaczyć pierwszy odcinek tego programu. A już w czwartek o 22.00 na Discovery Channel będzie można obejrzeć kolejną serię. Oczywiście, będę oglądać! :D


Ja już się niestety z wami żegnam, wracając do wspomnianych wcześniej „Kamieni na szaniec” i zostawiając was z utworem, którego słucham od kilku dni i nie mogę się wręcz od niego oderwać. :) Miłej niedzieli i powodzenia w szkole! I znów przepraszam za chotyczną notkę. ;)

piątek, 19 października 2012

Wilczyca - Katarzyna Berenika Miszczuk
Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk
Tytuł: Wilczyca
Seria: Wilk #2
Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2009
Stron: 440
Ocena: 7/10

Książka dostępna także w księgarni Gandalfpiątek, 12 października 2012

poniedziałek, 8 października 2012

Zapowiedzi na październik 2012


To już mój drugi post z zapowiedziami. Zapowiedzi są i będą publikowane cykliczne i będą obejmowały okres od 8. dnia danego miesiąca do 7. dnia kolejnego, czyli w tym miesiącu 8.10 – 7.11.2012. A czemu 8? Ponieważ 8 to moja ulubiona liczba i tak jakoś się trafiło. Pierwszego dnia każdego miesiąca publikowane są podsumowania, to zapowiedzi będą ósmego, a co! Przy okazji chciałabym się z czegoś wytłumaczyć, a mianowicie z tego, dlaczego nie dodałam podsumowania września. A nie dodałam, ponieważ tak naprawdę nie było, czego podsumowywać. Przyznam, że wrzesień pod względem czytelniczym nie był zbyt obfity, dlatego też w 1.11 możecie liczyć na podsumowanie września i października. :)

A teraz do rzeczy, do rzeczy. Przedstawiam wam zapowiedzi książkowe, które w pewien sposób mnie zainteresowały. (8.10 – 7.11.2012)


środa, 3 października 2012

Zbrodniarze poszukiwani w najbliższych tygodniach…

Zbrodniarze poszukiwani w najbliższych tygodniach, czyli zapowiedzi kryminałów na najbliższy czas.  Jak wiecie z podsumowania sierpnia, właśnie w tym miesiącu dołączyłam do syndykalistów „Zbrodni w bibliotece”. Portal organizuje przeróżne ciekawe konkursy, jednak niektóre z nich są skierowane tylko do członków Syndykatu. Właśnie tak jest tym razem. Konkurs jak dla mnie jest bardzo ciekawy, a że ostatnio na blogu pojawiły się zapowiedzi, które będą dodawane cyklicznie tak, więc na ten konkurs z chęcią się skusiłam, dlatego ten post będzie brał udział w konkursie organizowanym przez „Zbrodnię w bibliotece”. Ale do rzeczy, do rzeczy moi kochani detektywi. Jesteście gotowi? W takim razie przedstawiam wam: 


Zbrodniarzy poszukiwanych w najbliższych tygodniach
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...